Aktualności - BM Design

   

      

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY

Zaręczyny to moment szczególny. Wspomnienie tej chwili będzie nam towarzyszyć przez całe życie, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. Przypominał o niej niej będzie pierścionek zaręczynowy. To symbol miłości i oddania, wręczany wybrance z którą chcemy iść przez życie.
 
W naszych pracowniach tworzymy dla państwa wyjątkowe modele pierścionków zaręczynowych.
 
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów. Wiele z nich to unikatowe modele zaprojektowane i wykonane w naszej pracowni, których nie znajdziecie nigdzie indziej. 
 
Na zaręczyny najczęściej wybierane są pierścionki z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi (tj. szafir, szmaragd, rubin, topaz, tanzanit ), a także z cyrkoniami. Dzięki fachowym poradom każdy będzie mógł znaleźć najlepszą ofertę dla siebie i podjąć świadomą decyzję.
 
Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom i zaprojektować pierścionek zaręczynowy na specjalne życzenie klienta.  
 
 
Panowie dokonujący zakupu pierścionka zaręczynowego często zastanawiają się jaki rozmiar powinni wybrać aby idealnie pasował na palec ukochanej. U nas nie będzie to problemem ponieważ rozmiar można dopasować w każdej chwili po zakupie. Wystarczy przyjść do jednej z naszych pracowni. Po godzinie idealnie dopasowany pierścionek zaręczynowy będzie gotowy. 

 O  brączki jedyne w swoim rodzaju

Jeśli marzysz o obrączkach jedynych w swoim rodzaju, wybierz się do pracowni złotniczej. Najlepiej do pracowni autorskiej, czyli takiej która projektuje swoje własne, unikatowe wzory.

Idealnym wyborem spośród takich firm będzie Pracownia Złotnicza BM. 35 letnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Dzięki pasji właścicieli w pracowni powstają wyroby unikatowe, które na długo pozostają w pamięci. W sklepach mieszczących się w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 5 oraz ul. Grunwaldzkiej 40, znajdą coś dla siebie zarówno osoby ceniące tradycję i prostotę, jak i te szukające czegoś oryginalnego.

W ofercie pracowni znajdują się m.in. obrączki ze złota, platyny, srebra oraz tytanu, a także modele łączące w sobie te materiały. Narzeczeni mogą zaprojektować swoje obrączki lub dostarczyć zdjęcie „tych jedynych, wyjątkowych”. Na podstawie dostarczonych materiałów powstaje projekt 3D. Po jego zatwierdzeniu, wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań aby produkt końcowy był spełnieniem marzeń przyszłych nowożeńców. Niewątpliwym atutem jest również możliwość wykonania biżuterii z własnego materiału, co znacząco obniża cenę. Panny młode, które chcą dodać swoim obrączkom trochę blasku  mogą wybrać coś z bogatej oferty modeli obrączek z kamieniami, Wbrew częstym, ale mylnym opiniom można je w przyszłości zmniejszyć lub zwiększyć.

Nie starzejąca się fraza, Marilyn Monroe „Diamonds are a girl's best friend” znalazła odniesienie w ofercie jaką przygotowała dla państwa Pracownia Złotnicza BM. Kamienie te są od lat oznaką luksusu. Dziś każdy może poczuć się wyjątkowo wybierając dla siebie jeden z nich. Diamenty nie tylko ze względu na ich majestatyczny blask, ale również na niezwykłą wytrzymałość polecane są w wielu szlifach, oprawach jak i odcieniach . Od krystalicznie czystych po czarne.

Właściciele z każdym dniem starają się podnosić jakość oferowanych usług mimo, że już w tym momencie posiadaną ofertą mogą z dumą się pochwalić.  BM to firma rodzinna. Każdy z jej członków wkłada w nią dużą część swojego serca, a każdy nowy projekt jest dla nich ciekawym  wyzwaniem, któremu starają się sprostać. Oczywiście oprócz obrączek pracownia dysponuje szerokim wachlarzem innych wyrobów. W ofercie znajdują się pierścionki, kolczyki, przywieszki, a nawet zakładki do książek, ramki na zdjęcia czy spinki do mankietów.

                Jeśli marzysz o biżuterii jedynej w swoim rodzaju, zaprojektuj

i wykonaj ją w autorskiej Pracowni Złotniczej „BM”.