Pierścionki

Pierścionki to klasyka biżuterii. podkreślają nasz styl i wyrażają więcej niż tysiąc słów. Mogą być dodatkiem do codziennych stylizacji lub wspaniałym zwieńczeniem strojów na  wyjątkowe okazje. W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów, zarówno dla wielbicieli klasyki jak i gustujących w unikatach, które można znaleźć w naszych pracowniach lub stworzyć od podstaw na indywidualne zamówienie. Potrzebujesz pierścionka który podkreśli twój styl? Takiego który opisze twoje uczucie i stanie się pamiątką momentu w którym twoja druga połówka powie tak? U nas znajdziesz coś dla siebie.

Kolczyki

Kolczyki są odzwierciedleniem kobiecej osobowości. Odpowiednio dobrane podkreślą Twój styl i sprawią, że nawet codzienny strój stanie się wyrafinowany i elegancki. W naszych pracowniach znajdziesz kolczyki na każdą okazję, a nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci w wyborze.

Wisiorki - Przywieszki

W BM wiemy, że odpowiednio dobrana przywieszka doda szyku każdej stylizacji. W naszych pracowniach znajdziecie bogaty wybór przywieszek, pasujący na każdą okazję . Bardziej wymagającym klientom możemy zaoferować stworzenie własnego, niepowtarzalnego projektu lub spersonalizowanie każdego z naszych wzorów.

Skontaktuj się z nami